Bilgi ToplamaInstagramSosyal Medya

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek

Instagram gizli hesabın içerisini görmek mümkün müdür? Günümüzde baktığımızda bu sorunun cevabı hayır. Instagram’ın herhangi bir güvenlik açığından faydalanarak gizli hesapların yaptığı paylaşımları görmek,gizli hesapların takip ettiklerini görmek,gizli hesapları takip edenleri görmek mümkün değildir. Fakat Google Play’de bunun için yapılmış bir uygulama mevcut ve fazlasıyla iş görüyor.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek

Instagram gizli hesabın içerisini görmek için kullanacağımız uygulamanın adı Postegro.

Postegro : İndirmek İçin Tıkla

IOS kullanıcısı iseniz ya da Android cihazınızda yer yoksa ya da bu uygulamayı herhangi bir sorundan dolayı indiremiyorsanız bilgisayarınız üzerinden Blue Stacks android emulatörü indirerek bilgisayarınızda bir android telefon kullanabilirsiniz ve Google Play üzerinden istediğiniz her şeyi indirebilirsiniz.

Güncelleme 27 Haziran 2020: Postegro aracı Google Play üzerinden kaldırılmıştır.

https://webpostegro.com/ Adresine giderek tarayıcı üstünden giriş sağlayabilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Bana kolaylık sağladığı için ben anlatımı bilgisayarımdan yapıyorum ve Blue Stacks ile Postegro uygulamasını bilgisayarımdan kullanıyorum.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Gizli profilleri görebilmek için Postegro uygulamasını indirdikten sonra Gizli Profilleri Görüntüleyin butonuna tıklıyoruz.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Postegro uygulaması instagram hesabımız ile giriş yapmamızı istiyor. Ben bu uygulamaya güvenmiyorum şifremi vermek istemiyorum diyor iseniz fake bir hesap oluşturup hesabınıza profil resmi koyun 40-50 kişiyi takip edin ve uygulamaya instagram ile giriş yapın.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Instagram ile giriş yaptığımızda uygulamayı ücretsiz olarak kullanabiliyor olacağız.Günlük 4 adet ücretsiz sorgulama hakkınız vardır.
Bu uygulama sayesinde yapabilceklerimiz şöyle;
İnstagram’da gizli profillerin takip ettiği kişileri görebilirsiniz,
İnstagram’da gizli profilleri takip eden kişileri görebilirsiniz,
İnstagram’da gizli profillerin paylaştığı resimleri,videoları görebilirsiniz,
İnstagram’da gizli profillerin paylaştıkları hikayeleri gizlice izleyebilirsiniz.
Yapmanız gereken tek şey kullanmak istediğiniz aracın üzerine tıklayarak kimin profilini sorgulamak istiyorsanız kullanıcı adını yazmanız yeterlidir.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Yukarıda gördüğünüz gibi rastgele bir hesap seçtim.370 gönderisi var ve 1637 takipçisi var. Takipçi sayısı yüksek olduğu için işimiz çok kolay. Unutmayın takipçi sayısı ne kadar yüksek olursa başarılı olma ihtimaliniz o kadar artacaktır.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Yukarıdaki resimdede gözüktüğü gibi gizli instagram hesabının içeriğini görebiliyoruz.

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Örneğin bu gizli hesabın Instagram’da kimleri takip ettiğini merak ediyorum. Normal Instagram uygulamasında yaptığımız gibi kişinin takipçi sayısının üzerine tıklıyoruz ve bütün takipçileri karşımıza geliyor. Aynı şekilde gizli hesabın takip ettiği kişileride görebilirsiniz.

“Uygulamayı İndirdim Söylediklerinizi Yaptım Gizli Profilin İçeriğine Ulaşamıyorum”

İnstagram Gizli Hesabın İçerisini Görmek Postegro

Bildiğiniz gibi Postegro uygulamasını kullanabilmemiz için bir instagram hesabı ile giriş yapmamız gerekiyor. Bunun sebebi Postegro uygulamasının havuz sistemi ile çalışıyor olması. Örneğin benim hesabımı takip eden 1400 kişi var. Ve bu 1400 kişiden herhangi biri Postegro uygulamasını kullandıysa benim hesabımda bu havuza dahil oluyor. Yani beni hiç tanımayan biri benimle ilgisi olmayan biri Postegro uygulamasını kullanarak benim gizli profilime ulaşabilir.

Kısaca şöyle özetleyebiliriz. 0 takipçisi olan bir gizli hesabın içeriğini asla göremezsiniz. 100-200 takipçisi olan bir hesabın içeriğini görmenizde zordur ama tamamen şans işidir.

Postegro uygulamasını 1 Milyon kişiden fazlası kullanıyor ve şu sıralar uygulamayı kullanan kişi sayısı hızlıca artmaya devam ediyor. Sisteme giriş yapan kişi takip ettiği bütün kişileri ister istemez sisteme dahil ediyor ve böylece postegro uygulamasına giriş yapan kişiler sayesinde bizde ihtiyacımız olduğunda bu Postegro uygulamasını kullanan kişilerden faydalanmış oluyoruz.

Instagram hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak İnstagram hakkında yaptığımız bütün anlatımlara ulaşabilirsiniz.

5 1 Oy
Değerlendirme
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin