İnternetten Para Kazanmak

Link Kısaltarak Para Kazanma – TRLink


Deprecated: The PSR-0 `Requests_...` class names in the Requests library are deprecated. Switch to the PSR-4 `WpOrg\Requests\...` class names at your earliest convenience. in /home/u918363033/domains/berkeunal.com.tr/public_html/wp-includes/class-requests.php on line 24

Link kısaltarak para kazanma hakkında yalan yanlış bir çok şey mutlaka duymuşsunuzdur. Bu işin hakkını verebilirseniz gayet güzel bir kazanç yöntemidir. Kısalttığınız linkleri kullanıcılara tıklatmak için kendi stratejinizi geliştirin ya da internette yayınlanan yöntemlerden faydalanın. Güzel bir kitle elde edebilirseniz link kısaltarak para kazanıp ek gelir elde edebilirsiniz.Link kısaltarak nasıl para kazanılır bütün detayları ile öğreneceksiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma Siteleri;
1- TRLink (Aktif Kullanıyorum,Öneriyorum)
2- Link TL (Pubiza)

Link Kısaltma Nedir ?
Link Kısaltma Nedir ?

Link Kısaltma Nedir ?

Link Nedir: Bir web sitesini gire bilmeniz için adres çubuğunda yazan adrestir. Bu yazıyı okuduğunuzda en üstte çıkan https ya da http ile başlayan kısım, link (URL) anlamına gelir.

Link kısaltma nedir : Uzun ya da karmaşık gibi görünen bağlantıyı kısaltarak aynı sayfaya daha kısa bir link aracılığıyla ulaşmak için kullanılır. Bu link kısaltma işlemi sırasında direkt olarak yönlendirme yaparsak herhangi bir gelir elde edemeyiz. Yönlendirme esnasında kullanıcılara reklam gösterilmesini sağlayarak bu işten gelir elde edebiliriz.

Örneğin sitemizin Instagram bölümünde yayınladığımız “Instagram Hesapları Nasıl Hackleniyor?” adlı makalenin bağlantısı aşağıdaki gibidir.

Link:

https://www.berkeunal.com.tr/instagram-hesaplari-nasil-hackleniyor-instagram-hesap-calma/

Yukarıdaki bu bağlantıyı TRLink yardımı ile kısaltalım ve link kısaltma işlemini gerçekleştirelim.

Link Kısaltma:

https://ay.link/igHack

TRLink ile Link Kısaltarak Para Kazanma

Link Kısaltarak Para Kazanma - TRLink
Link Kısaltarak Para Kazanma – TRLink

Hala TRLink link kısaltma sitesine üye değilseniz buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Link Kısaltarak Para Kazanma - TRLink Kayıt Olma
Link Kısaltarak Para Kazanma – TRLink Kayıt Olma

Kayıt Ol dedikten sonra karşınıza yukarıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bilgilerinizi doldurduktan sonra “Kayıt OL” butonuna basarak kayıt olma işlemini tamamlayabilirsiniz.

TRLink Link Nasıl Kısaltılır ?

Link Nasıl Kısaltılır ?
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sizi yukarıdaki gibi bir ekran karşılayacak. Yukarıdaki Tıklama, CPM, Ziyaretçi, Kazanç istatistiklerinin altında uzun bir bar göreceksiniz. Oraya kısaltmak istediğiniz uzun bağlantıyı yapıştırın.
  • Alttaki bölümden kısaltmak istediğiniz bağlantının ismini belirleyebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz kısa bağlantı daha önceden alınmış olabilir farklı bir bağlantı kullanmak zorundasınız.
  • Sağdaki açılır menüden içeriğinizin ne ile alakalı olduğunu seçmeniz gerekiyor. Unutmayın içeriğinizle alakalı seçim yaparsanız kullanıcılarınıza istemediğiniz reklamlar gösterilmez ve reklamlarınız daha ilgi çekici olur.
  • “KISALT” butonuna basarak Link kısaltma işlemini tamamlayabilirsiniz.
Kısalttığım Linkleri Nerede Bulabilirim ? / Nasıl İnceleyebilirim ?
Link Nasıl Kısaltılır ?

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen üst menüden “Linkler” kısmına giderek kısalttığınız bağlantıları görebilir, düzenleyebilir ,raporları görüntüleyebilir ve silebilirsiniz.

TRLink Ödeme Yapıyor mu? / TRLink Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

TRLink, kullandığım zaman boyunca herhangi bir ödeme sorunu yaşamadım ve ödeme ile ilgili bir sorun yaşayan görmedim. Hangi ödeme yöntemi Anlık hesabımıza geçiyor hangi ödeme yöntemi 1 hafta içinde hesabımıza geçiyor TRLink bunları önceden bizimle paylaşıyor ve ödemeyi istediğimiz zaman istediğimiz yöntemle çekebiliyoruz. Ve çekim esnasında herhangi bir kesinti söz konusu değildir. Bakiyeniz olduğu gibi ödeme yöntemine yansımaktadır.

TRLink Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
TRLink Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi 5 farklı ödeme yöntemi mevcut;
Payeer (20 TL) – ⚡ Anında Ödenir ⚡
Webmoney (30 TL) Haftalık Ödenir
Papara (50 TL) ⚡ Anında Ödenir ⚡
Tether USDT (50 TL) Haftalık Ödenir
Banka Havalesi (100 TL) Haftalık Ödenir

Link Kısaltarak Para Kazanma
TRLink Ödeme Kanıtı
TRLink Kullanarak Ayda Ne Kadar Kazanabilirim ?

TRLink kazanç oranları sayfasına giderek ülkelere göre 1000 tıklama başına kazanabileceğiniz ortalama rakamları görebilirsiniz. Türkiye’de 1000 tıklama başına ortalama 15-18 TL kazanabilirsiniz. Günde 1000 tıklama aldığınızı öngörecek olursak aylık ortalama 450-500 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Bu rakamı 2-3 katına çıkartmak sizin sunacağınız içeriğe bağlı değişiklik gösterebilir. İnternette yayınlanan basit fikirler yerine kendiniz yeni yöntemler geliştirerek link kısaltarak kazanç elde edebilirsiniz.

4.5 2 Oylar
Değerlendirme
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin