Gizlilik ve GüvenlikSiber Güvenlik

İP Adresi Değiştirme (IP Hider Pro)

IP Hider Pro - IP Adresi Değiştirme Programının Kurulumu
IP Hider Pro – Program Kurulumu

İP adresi değiştirme programının kurulumu çok basittir bu yüzden detaylı olarak anlatmıyorum.

Crack işlemi için yapmanız gereken işlemi kısacası anlatmak gerekirse,
Crack UZ1” klasörü içindeki “IPHiderPro.exe” dosyasını programı kurduğunuz konuma gelerek içeriye atıp değiştirmeniz yeterli.
Program kapalı konumdayken bu işlemi yapmalısınız.

IP Adresi Değiştirme Program Arayüzü
IP Adresi Değiştirme – Programı Arayüzü

Kullanmak istediğiniz ip adresinin satırındaki CONNECT butonuna basarak bağlantı işlemini 3-5 saniye içinde gerçekleşmesi için gerekli izni vermiş olursunuz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi ip adresimizi kontrol ettiğimiz zaman programda Germany,Frankfurt üzerinden sağladığımız bağlantı sayesinde ip adresimiz değişmiş oluyor. Bazen bağlantıda sorunlar yaşanabiliyor farklı bir ip adresi kullanmayı deneyebilirsiniz.Diğer IP adresi gizleme konuları için tıklayınız.

IP Adresi Nedir?

En basit haliyle IP cihazlarımızın kimlik numarasıdır.
Bir IP adresi, noktalarla ayrılan dört sayıdan oluşur; örneğin sizin ip adresiniz, 00.00.000.000” şeklindedir. IP Adresi, internet üzerindeki bir bilgisayarın diğer cihazlar tarafından kolayca bulunmasını sağlar. İnternet üzerinde gezindiğimiz web siteleri bir sunucuya bağlıdır. Sunucu olarak adlandırdığımız bilgisayarların IP adresleri bizi siteye yönlendirir. Yani bir sitenin IP adresini biliyorsanız, tarayıcınıza bu adresi yazarak da web sitesine bağlanabilirsiniz.
Ancak bu rakamlar dizisini akılda tutmak zor olduğundan, her IP adresine karşılık bir alan adı mevcuttur. 

Statik IP Numarası ve Dinamik IP Numarası

IP adresleri statik ve dinamik olmak üzere ikiye ayrılır. Statik IP adresi; herhangi bir değişikliğe uğramadan sabit kalan, kalıcı bir IP adresidir. Dinamik IP adresi ise , internete her bağlanmanızda, servis sağlayıcınız tarafından o anda müsait olan IP’nin size geçici olarak tanımlanması sonucu ortaya çıkan IP adresidir.

✪ İndirme Bağlantıları ✪

Tek Tıkla IP Adresi Gizleme
https://yadi.sk/d/Tk-m2j1jXXoMcQ

0 0 Oylar
Değerlendirme
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin