Bilgi ToplamaSiber Güvenlik

Telefon Numarasından İsim Sorgulama

Telefon numarasından isim sorgulama işlemi için 10’larca site mevcuttur. Fakat bir çoğu eski sızdırılan verileri kullanır ve birçoğunu kullandığınızda da olumlu geri dönüş alamazsınız. Bu işlem için kullanılacak websitesi de benzer yöntemler ile çalışmakta şunu aklınızdan çıkarmayın ücretsiz bir sorgulama ile %100 sonuç alamazsınız alsanız bile %100 doğru sonuç alamazsınız.

Sorgulama İçin Kullanılacak Site: www.truecaller.com

telefon numarasından ücretsiz isim sorgulama

Yukarıdaki siteyi kullanarak hedef telefon numarasından ücretsiz olarak isim sorgulayabilirsiniz.Sitede sabit günlük krediniz var sorgulama hakkınız dolduğunda diğer günü beklemek zorundasınız ya da yeni hesap açarak numara sorgulamaya devam edebilirsiniz.

telefon numarasından ücretsiz isim sorgulama

https://www.truecaller.com/auth/sign-in
Adresine giderek oturum açıyoruz.

telefon numarasından isim sorgulama

Yukarıdaki arama kutusuna telefon numarasını yazıp aramayı yapıyoruz ve alt kısımdaki kutucukta İsim bilgisi, Operatör bilgisi karşımıza çıkıyor.

Yaptığınız bazı sorgulamalarda sonuç alamayabilirsiniz. Kişinin mesleği,lakabı ya da farklı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sonuçlar ilgili numaranın kullandığı Operatörden elde edilmiyor. Bizlerin ve sizlerin telefonlarımıza indirdiğimiz 3. parti uygulamalar ile rehberleri kopyalanıyor ve büyük firmalar bizlerin haberleri olmadan kişisel verilerimizi ufak bir miktarda para ödeyerek satın alıyor. Bu bilgiler böyle işler içinde kullanılabiliyor reklam,ürün tanıtımı içinde kullanılabiliyor orası satın alan kişinin tercihine ve bilgilerinizi satan şahısın vicdanına bağlı.

TrueCaller Nedir ?

Numaradan isim sorgulama arayan kişinin gerçek kimliğini bulmanıza yardımcı olur.

Numaradan isim sorgulama (Arayan Kimliği) özelliğini kullanarak sizi kimin aradığını görür ve bu sayede çağrıyı kabul veya reddedebilir ya da engelleyebilirsiniz. Bir dahaki sefere bilinmeyen bir numaradan cevapsız bir çağrı aldığınız zaman daha fazla bilgiyi keşfetmek için sadece Trucaller uygulamanızı açın. Numaradan isim sorgulama telefon defterinizde kayıtlı olmayan numaraları hatırlamanıza yardımcı olur ve sizi kimin neden aradığını ilk etapta anlamanın kullanışlı bir yoludur.

Yeterli olmadıysa diğer Telefon Numarasından Bilgi Toplama konuları için buraya tıklayın.

5 1 Oy
Değerlendirme
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin