Bilgi ToplamaSosyal MedyaWhatsApp

WhatsApp’ta Çevrimiçi Takibi – Sevgilinizi WhatsApp’ta Takip Edin

Artık WhatsApp’ta Çevrimiçi Takibi yapmak mümkün. İster sevgilinizin ister arkadaşınızın WhatsApp’a giriş ve çıkış zamanlarını saniye saniye izleyebilecek kayıt altında tutabileceksiniz.Örneğin sevgilinizin hangi saatlerde kaç dakika boyunca çevrimiçi olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca geçmişe dönük bir takvim de uygulama içerisinde bulunuyor.

WhatsApp'ta Çevrimiçi Takibi

Bu uygulamalar seçeceğiniz 1 kişinin online durumunu takip eder. İsteğe bağlı ücret ödeyerek 2. numarayı ekleyebilir ya da kullanım süresini arttırabilirsiniz.Bu uygulamalar seçtiğiniz kişi online olduğunda size bildirim de gönderebilme özelliği olan , takip ettiğiniz kişinin 24 saat, 1 hafta ve 1 ay süre içinde ne kadar süre online kaldığını, kaç kere girip çıktığını hatta bu online olmaların saatini bile gösteriyor. Bununla yetinmeyen uygulamalar online olduktan ne kadar süre sonra offline olduğunuzu da göstermekte.

WhatsApp Online Durumunu Kontrol Etmek İçin Hangi Uygulamayı Kullanmalıyım ?

WhatsApp'ta Çevrimiçi Takibi

Google Play’e giriş yaptıktan sonra arama yerine “Whats Log” yazıyoruz. Yukarıda gördüklerinizden herhangi bir tanesini indirebilirsiniz WhatsApp’ta Çevrimiçi Takibi yapmak için hepsi işinizi görecektir.WhatsApp’ta çevrimiçi durumunu izleyebilmek için 10’larca araç mevcuttur. Hedefinizdeki kişiyi uzun bir süre izlemek istiyorsanız birden fazla araç kullanmanız gerekmektedir. Çünkü her aracın ücretsiz olarak kullanım süresi kısıtlı para verip bu süreyi uzatmanız gerekiyor.

WhatsApp'ta Çevrimiçi Takibi

WhatsApp takip işlemi için Yukarıdaki uygulamalarıda kullanabilirsiniz 4.0 ve üzeri oy alan uygulamalar işinizi fazlasıyla görecektir.

WhatsApp’ta Çevrimiçi Takibi – WA Report

WhatsApp'ta Çevrimiçi Takibi

WhatsApp online durumunu kontrol etmek için kullanacağımız uygulamanın adı Wa Report, Google Play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Sevgilinizin WhatsApp Online Durumunu Kontrol Edin

Uygulamayı ilk açtığımızda karşımıza böyle bir ekran geliyor. “Add Number” butonuna basarak numara ekleme ekranına geçiş yapıyoruz.

Sevgilinizin WhatsApp Online Durumunu Kontrol Edin

1- Takip etmek istediğimiz kişinin Wa Track uygulamasında gözükmesini istediğimiz adını yazıyoruz.
2- Ülke Telefon kodunu seçiyoruz.(TR: +90)
3- Takip etmek istediğimiz numarayı başında +90 olmadan yazıyoruz.
4- “Start Tracking” butonu ile whatsapp takip işlemini başlatıyoruz.

Sevgilinizin WhatsApp Online Durumunu Kontrol Edin

Ben doğru sonuç elde edebilmek için kendimde test ettim. Sorunsuzca rapor veriyor ve anlık olarak çalışıyor herhangi bir gecikmesi yok.1 kere test amaçlı giriş yaptım ve 5-10 saniye aktif kalıp WhatsApp’tan çıkış yaptım ve kayıtlara 9 saniye olarak WhatsApp’ta çevrimiçi olduğum düştü. Hangi saatte, hangi saniyede WhatsApp’a girdim ve çıktım hemen kayıt altına alıyor. Ve siz uygulamada olmasanız bile girdiğiniz numara WhatsApp’ta çevrimiçi olduğunda uygulama size bildirim gönderecektir.

✪ İndirme Bağlantıları ✪

Google Play
Whatsapp Çevrimiçi Takip

Not: WA Report uygulaması Google Play’den kaldırılmıştır yukarıdaki bağlantıya tıklayarak alernatif uygulamaları kullanabilirsiniz.


5 1 Oy
Değerlendirme
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorumlar
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin